Biz Kimiz ? 
 
Sofratakimlari.com sitesi, birbirinden şık masa örtüsü takımlarını Türkiye'ye pazarlamak amacıyla kuruldu. Birbirinden farklı tasarım konseptlerini bir araya getiren sitemiz, zengin ürün seçeneklerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. 
 
Masa örtüsü modasıyla  gelen estetik
Yemek odalarında ufak dokunuşlarla büyük değişikliğe imza atmak isteyenler için masa örtüsü koleksiyonlarımız birbirinden harika tasarımlara sahiptir.Klasik yemek masası için nostaljik detaylara sahip masa örtüleri, birbirinden şık runner'lar sizler için en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satılmaktadır. 
 
Estetik bir tasarımdan daha fazlası!
Sofratakimlari.com sitesi, birinci sınıf sık yıkamaya uygun masa örtülerini siz değerli müşterilerine en uygun fiyatlarda ulaştırmaktadır. Bu kapsamda müşterilerin beğenisine sunulan masa örtüsü takımları lüks kumaştan imal edilmiştir. Günlük kullanıma uygun olan masa örtüleri, anti bakteriyel özellikleri sayesinde kir ve leke tutmamaktadır. Aynı zamanda zone akışkan yüzeyi çay, meyve suyu veya daha farklı meşrubatların dökülmesi halinde sıvıyı içerisine çekmeden üzerinden kaydırmaktadır. 
 
Neden Biz ?
 
 Sofranızı modernleştirecek masa örtüsü tasarımlarını en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunarak, mutlu müşterilere sahip oluyoruz. Kaliteli masa örtüleri, uzun süre kullanıma uygun ve hiçbir zaman ilk günkü görüntüsünü kaybetmeyecek kalitedir. 

 

  

Ticaret Kimlik Bilgileri

 

Online Satış  : sofratakimlari.com

 

Ticaret Ünvanı : Sofra Takımları 

 

Ticaret İsmi : Sema Katmer  

 

Vergi Dairesi : Sarıgazi

 

Vergi Kimlik No : 5600559590

 

Telefon :0216 642 22 32 

 

Mail: info@sofratakimlari.com

 

Fax : 0216 642 22 32  

 

WhatsApp : 0546 836 53 53

 

Mağaza Adresimiz : Hamidiye Mah.Pınar Sokak No 9/ A-1  34782  Çekmeköy / İSTANBUL